Oferujemy krótkoterminowy i długoterminowy wynajem busa Opel Vivaro w wersji pasażerskiej L2H1. Jest to komfortowy i bezpieczny pojazd 9-osobowy o stylowej sylwetce. Wyróżnikiem tego modelu jest wypukły dach na wysokości kabiny pasażerskiej i funkcjonalne wnętrze z czytelną deską rozdzielczą.

Opel Vivaro w wersji pasażerskiej słynie z dobrej jakości materiałów wykończeniowych oraz dużych i miękkich siedzisk, które zapewniają wysoki komfort podczas długich podróży. Rozkład przednich foteli został zaprojektowany w taki sposób, aby z wnętrza zapewniona była dobra widoczność przodu i boków.

Opel Vivaro L2H1 9-OSOBOWY – bogate wyposażenie

W TCAUTO polecamy wynajem busa Opel Vivaro L2H1 z silnikiem Diesla o mocy 140 KM, manualną skrzynią biegów, tempomatem i nawigacją GPS, która pozwoli Ci szybko dotrzeć do dowolnego celu. Oferowany model posiada klimatyzację przód i tył oraz gniazda USB AUX TCAUTO.

Do dyspozycji pasażerów dwóch rzędów tylnych siedzeń pozostają 2 telewizory 10”, które pozwolą urozmaicić długie podróże. W kabinie dostępny jest bezpłatny Internet (na terenie całej Polski). 9-osobowy bus Opel Vivaro świetnie sprawdzi się podczas wyjazdów służbowych w większym gronie, rodzinnych wycieczek, weekendowych wypadów ze znajomymi czy wyjazdów wakacyjnych.